Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Anna Wieczur | ||
Marzena Pawlak
(drugi reżyser)
|
||
Iwo Bluszcz
(drugi reżyser)
|
||
Alicja Szymoniczek
(współpraca)
|
||
Lena Tytman
(współpraca)
|
||
Piotr Pluciński
(współpraca)
|
||
Miriam Łaga
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Doman Nowakowski | ||
Joanna Jakubowska | ||
Anna Wiśniewska | ||
Piotr Szymczak
(tłumaczenie)
|
||
Jonathan Baines
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Magdalena Nalepa
producent
|
||
Tadeusz Lampka
producent
|
||
Agnieszka Niska
producent kreatywny
|
||
Ryszard Zatorski
producent kreatywny
|
6,1
|
|
Paulina Ziółkowska
kierownik produkcji
|
||
Dorota Melak
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Marcin Piotrkowicz
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Witold Andrzejewski
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Izabela Lipska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Alicja Szymoniczek
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Rafał Gruca
postproducent
|
||
Zbigniew Żmigrodzki
postproducent
|
||
Andrzej Niski
nadzorca postprodukcji
|
||
Marta Purchała
nadzorca postprodukcji
|
||
Marta Purchała
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Maciej Zakościelny
Piotr Wolański, syn Barbary i Mariana, brat Agnieszki, mąż Marleny
|
7,5
|
|
Katarzyna Skrzynecka
Marlena Wolańska, żona Piotra
|
6,6
|
|
Aleksandra Hamkało
Agnieszka Wolańska, córka Barbary i Mariana, siostra Piotra
|
6,8
|
|
Nikodem Rozbicki
Marcin Zawada, syn Katarzyny
|
||
Grażyna Błęcka-Kolska
Katarzyna Zawada
|
7,0
|
|
Zdzisław Wardejn
Prof. Marian Wolański
|
7,2
|
|
Bartosz Roch Nowicki
Malarz
|
||
Małgorzata Rożniatowska
Zofia Goździkowa, sąsiadka Katarzyny Zawady
|
6,7
|
|
Dorota Stalińska
Matka Marleny
|
6,7
|
|
Stefan Knothe
Naukowiec
|
||
Marian Opania
Leopold Kapusta
|
7,9
|
|
Katarzyna Kołeczek
Pielęgniarka
|
||
Katarzyna Wuczko
Kamila
|
||
Marzena Gryzińska-Czura
Położna
|
||
Nikolas Korneliuk
Kubuś
|
||
Paulina Zwierz
Pielęgniarka
|
||
Anna Lucińska
Pielęgniarka
|
||
Barbara Zielińska
Pani Halinka, gosposia Marleny i Piotra Wolańskich
|
||
Michał Lewandowski
Lekarz
|
||
Dariusz Toczek
Proboszcz
|
||
Krzysztof Szczepaniak
Marcel
|
||
Monika Cieciora
Kandydatka
|
||
Weronika Jaskółka
Kandydatka
|
||
Sandra Naum
Kandydatka
|
||
Zuzanna Predygier
Aneta
|
||
Kacper Zalewski
Barman
|
||
Kristina Dediurina
Marysia
|
||
Feliks Jaworski | ||
Wiktor Zborowski
Zygmunt Maciejak, starosta
|
8,2
|
|
Magdalena Pociecha
Sekretarka
|
||
Joanna Jarmołowicz
St. post. Iwona Ząb, policjantka na Komisariacie Policji w Brzózkach
|
6,3
|
|
Wojciech Solarz
St. post. Tadeusz, policjant na Komisariacie Policji w Brzózkach
|
7,2
|
|
Mayu Gralińska Sakai
Mary, partnerka posterunkowej Ząb
|
||
Feliks Małkiewicz
Dziecko
|
||
Milena Zając
Karolina
|
||
Klaudia Łapot
Iga
|
||
Agata Hübner
Małgorzata
|
||
Aleksy Łabęcki
Karolek
|
||
Tomasz Gancarz
Dawidek
|
||
Kornelia Gacko
Nastka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Waldemar Szmidt | ||
Paweł Grudzień
(współpraca)
|
||
Cezary Gawrych
(współpraca)
|
||
Sebastian Kucharski
(współpraca)
|
||
Jan Urbański
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Oskar Łęczycki
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Mariusz Miszczak
(pomoc techniczna)
|
||
Jarosław Bajer
(pomoc techniczna)
|
||
Łukasz Stromecki
(pomoc techniczna)
|
||
Gerard Krawczyk
(pomoc techniczna)
|
6,0
|
|
Grzegorz Sankowski
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Sankowski
(pomoc techniczna)
|
||
Paweł Bazylczuk
(pomoc techniczna)
|
||
Paweł Magolon
(pomoc techniczna)
|
||
Daniel Michalak
(pomoc techniczna)
|
||
Saniwoj Król
(pomoc techniczna)
|
||
Norbert Możdżyński
(pomoc techniczna)
|
||
Jacek Wierzbicki
(pomoc techniczna)
|
||
Paweł Górski
(pomoc techniczna)
|
||
Miłosz Jaroszek
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michał Kush | ||
Ignacy Zalewski | ||
Andrzej Szachowski
(asystent)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Katarzyna Gajewska | ||
Alicja Chmielewska
(drugi)
|
||
Julia Pietruszka
(asystent)
|
||
Barbara Romanowska
(współpraca)
|
||
Filip Zaszewski
(współpraca)
|
||
Khava Soldaeva
(współpraca)
|
||
Aniela Czartoryska
(współpraca)
|
||
Aleksandra Rodzik
(współpraca)
|
||
Eleonora Bartosik
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Marceli Majer | ||
Rafał Gruca
(współpraca) (konforming)
|
||
Rafał Kaniewski
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Ignacy Zalewski
wykonawca muzyki (fortepian) (skrzypce) (programowanie instrumentów)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Sylwia Dynerowicz
charakteryzator
|
||
Małgorzata Tarnowska
charakteryzator (drugi)
|
||
Edyta Kobusińska
charakteryzator (asystent)
|
||
Monika Filipowska
charakteryzator (asystent)
|
||
Honorata Grześkiewicz-Godlewska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Ewa Matusik
charakteryzator (współpraca)
|
||
Wiktoria Chomont
charakteryzator (współpraca)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Joanna Macha
scenograf
|
||
Katarzyna Pawelec
scenograf (drugi)
|
||
Kamila Białkowska
scenograf (drugi)
|
||
Joanna Macha
dekorator wnętrz
|
||
Wojciech Kocemba
rekwizytor
|
||
Jarosław Dutkiewicz
rekwizytor
|
||
Dima Banin
rekwizytor (współpraca)
|
||
Bogdan Jadczak
rekwizytor (współpraca)
|
||
Tomasz Kostrzewa
rekwizytor (współpraca)
|
||
Przemysław Składanek
rekwizytor (współpraca)
|
||
Andrei Valkouski
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Józef Ziemianek
główny konstruktor dekoracji
|
||
Michał Zawadzki
konstruktor dekoracji
|
||
Witold Zawadzki
konstruktor dekoracji
|
||
Piotr Maciaś
konstruktor dekoracji
|
||
Paweł Rychły
konstruktor dekoracji
|
||
Dariusz Rzepecki
konstruktor dekoracji
|
||
Marcin Bielecki
konstruktor dekoracji
|
||
Grzegorz Załuska
konstruktor dekoracji
|
||
Jerzy Kaszheba
konstruktor dekoracji
|
||
Grzegorz Michalski
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Miłosz Jaroszek
dźwięk
|
||
Teresa Bagińska
dźwięk
|
||
Małgorzata Szymańska
mikser muzyki
|
||
Małgorzata Szymańska
operator muzyki
|
||
Wiktor Szymański
operator muzyki (dodatkowy)
|
||
Mateusz Andrzejewski
dźwięk
|
||
Jakub Jaworski
mikrofoniarz
|
||
Jakub Zajączkowski
mikrofoniarz
|
||
Michał Idzikowski
mikrofoniarz
|
||
Łukasz Matela
mikrofoniarz
|
||
Arkadiusz Wośkowski
mikrofoniarz
|
||
Łukasz Pawlusiewicz
mikrofoniarz
|
||
Teresa Bagińska
montaż dialogów
|
||
Marta Szczepańska
montaż dialogów
|
||
Wiktor Szymański
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Miłosz Bogić
efekty dźwiękowe
|
||
Denis Dubiella
efekty dźwiękowe
|
||
Wojciech Grabowski
efekty dźwiękowe
|
||
Mateusz Irisik
efekty dźwiękowe
|
||
Izabela Wiejaczka
efekty dźwiękowe
|
||
Michał Bagiński
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Michał Wal
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Magdalena Kovcin
sekretariat planu
|
||
Jagoda Turlik
sekretariat planu
|
||
Anna Opłotna
sekretariat planu
|
||
Marzena Pawlak
dobór obsady
|
||
Sebastian Twarogal
operator kamery
|
||
Igor Procajło
operator kamery
|
||
Jacek Rudnicki
operator kamery
|
||
Krzysztof Michalczewski
operator kamery
|
||
Paweł Niemyjski
prowadzący ostrość
|
||
Piotr Pawluk
prowadzący ostrość
|
||
Rafał Niemyjski
prowadzący ostrość
|
||
Jan Kwietniewski
prowadzący ostrość
|
||
Jarosław Wierzbicki
operator steadicam
|
||
Piotr Piesiewicz
mistrz oświetlenia
|
||
Jakub Pęzik
oświetlenie
|
||
Cezary Zagrodzki-Kulczyk
oświetlenie
|
||
Jakub Kielak
oświetlenie
|
||
Paweł Dębowski
oświetlenie
|
||
Adam Napora
oświetlenie
|
||
Filip Lipiec
oświetlenie
|
||
Bartłomiej Ryży
oświetlenie
|
||
Rafał Czajński
oświetlenie
|
||
Paweł Syrzycki
kolorysta
|
||
Michał Wal
efekty cyfrowe
|
||
Michał Wal
efekty wizualne
|
||
Daniel Suliborski
efekty wizualne
|
||
Aleksander Szczepanik
efekty wizualne
|
||
Szymon Słowikowski
efekty wizualne
|
||
Maciej Adamczyk
efekty wizualne
|
||
Michał Wal
napisy
|
||
Anna Malarowska
konsultant (muzyka)
|
||
Wojciech Konkol
konsultant (BHP)
|
||
Małgorzata Skwarska-Białkowska
konsultant (savoir-vivre)
|
||
Karina Szymczuk
fotosista
|
||
Jarosław Golec
koordynator kaskaderów
|
||
Norbert Możdżyński
kaskader
|
||
Paweł Monsiel
kaskader
|
||
Damian Majewski
kaskader
|
||
Filip Bucki
kaskader
|
||
Barbara Bartosiewicz
dodatkowy dobór obsady
|
||
Artur Bednarek
dodatkowy dobór obsady
|
||
Michał Zbiciak
kierownik planu
|
||
Piotr Kawycz
kierownik planu
|
||
Jerzy Zduńczyk
kierownik planu
|
||
Jan Kolanowski
dyżurny planu
|
||
Maciej Suchmiel
dyżurny planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…